Equips

Presentació equips temp. 2015-16 101
Equips temporada 2015/16:

COPA CATALUNYA FEMENINA – ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A
Sènior femení Copa Catalunya Maria Calba
Mireia Fàbregas
Tania Khatsko
Alba Martín
Natàlia Medall
Alba Millan
Elena Quintana
Judith Rodríguez
Marina Romeu
Dali Rubio
Judit Trabalón

Entr.: Carlos Aparicio
Ajud.: Bernat Bauza
Ajud: Hèctor Marin

COPA CATALUNYA MASCULINA – ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS A
Sènior masculí Copa Catalunya Xavi Costa
Alan Crabtree
Ramon Descarrega
Dani Díaz
Luís González
Aitor Martínez
Marc Morales
Sergi Muntaner
Oriol Penas
Albert Sardà
Chris Williams

Entr.: Raül Bonet
2n. Ent.: Oriol Pozo
Delegat: Carlos Martínez

C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. – ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS B
 Sènior femení 2a Catalana Helena Cabré
Maria Calba
Maria Carballo
Gina Castellano
Carlota Chárlez
Júlia Di Marco
Mireia Fàbregas
Mariel González
Alba Martín
Alba Millan
Andrea Sánchez
Júlia Trabalón

Entr.: Bernat Bauza

C. C. SEGONA CATEGORIA MASC. – ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS B
 Sènior Masculí 2a Catalana Ezequiel Buccioni
Joan Calba
Aleix Cavallé
Arnau Gómez
Jeremias González
Pau Llorach
Siscu Llorach
Cristian Muñoz
Dani Muñoz
Joan Pallejà
Pau Papasseit
Javi Sánchez

Entr.: Oriol Pozo
Ajud.: Aleix Piquer
Delegada: Sílvia Piquer

C. C. TERCERA CATEGORIA MASC. – ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS C
 Sènior masculí 3a Catalana Ezequiel Bárcena
Marc Bosque
Ivan Calderón
Marc Calvet
Eddy Casas
Alejandro Cortés
Artur Esponey
Fernando García
Gerard Llort
Enric Maduell
Aleix Roca
Guillem Sirolla
Albert Valle

Entr.: Aleix Piquer
Ajud.: Ferran Cortina

C. T. SENIOR MASC. – ZAMAR 2000-PLOMS SALLE REUS D
 Sènior masculí Territorial Francesc Almendros
Rubén Ávila
Antonio Cañete
Ricardo Diallo
Andreu Febrer
Éric García
Jordi García
Jordi A. Marco
Gerard Martínez
Xavi Mateu
David Olave
Pau Panadés
Ramon París
Álvaro Ruiz

Entr.: Jan Panadés

C. C. JÚNIOR FEM. INTERTERRITORIAL – SALLE PLOMS REUS’99
Júnior femení Núria Arbonès
Andrea Besora
Berta Cortiella
Helena Cortiella
Marta de la Paz
Anna López
Maria Martínez
Anna Pons
Neus Queralt
Duna Rom
Anna Sanjuan
Andrea Sisniega

Entr.: Hèctor Marín
Ajud.: Marina Romeu
Ajud.: Judit Trabalón

JÚNIOR MASC. INTERTERRITORIAL – SALLE PLOMS REUS’98
 Júnior masculí 98 Xavi Aguilar
Xavi Arbós
Jacob Bages
Jordi Baraut
Francesc Bartolí
Roger Bosque
Carlos Cano
Jordi Civit
Marc González
Adrià Nolla
Arnau Nolla
Marc Piñol
Albert Sanromà

Entr.: Oriol Pozo
Ajud.: Joan Pallejà

C. T. JÚNIOR MASC. NIVELL A – SALLE PLOMS REUS’99
 Júnior masculí 99 Marc Amigó
Arnau Borrell
Marc Cartanyà
Roger Català
Pau Ciurana
Albert Feliu
Ángel García
Lluís López
Ricard Lorenzo
Adrià Martín
Aidan Rother
Tim Tous

Entr.: Jaume Bouguarout

C.T. CADET FEM. NIVELL A – SALLE PLOMS A
Cadet femení Salle Ploms A Anna Alcové
Clàudia Anaya
Paula Calero
Marta Canela
Clàudia Descarrega
Teresa Mañé
Núria Mimbrero
Anna Montserrat
Paula Sanahuja
Anna Valle

Entr.: Aleix Roca
Ajud.: Guillem Sirolla

C.T. CADET FEM. NIVELL B – SALLE PLOMS B
 Cadet femení B Iris Achaerandio
Alba Balaguer
Dèbora Casanovas
Anna Cortés
Marta Gomis
Judit Hernández
Noemí Montes
Júlia Pascual
Alba Porres
Jordina Riviero
Marta Santana
Sílvia Trabalón

Entr.: Hèctor Marín
Ajud.: Judit Trabalón

C. C. CADET MASC. 1er ANY – SALLE PLOMS REUS’01
Cadet masculí 01 Adrià Aragonès
Pere Basora
Marc Beltran
Xavier Bisús
J. Carlos Cazalla
Irial Chárlez
Ibra Diao
Eduardo Díaz
Armand Llauradó
Pau Moriones

Entr.: Pau Papasseit
Ajud: Pau Llorach

C. T. CADET MASC. NIVELL A – SALLE PLOMS REUS’00A
 Cadet masculí 00A Marc Aguiló
Fabio Castellano
Àlex López
Antonio Morales
Ot Pentinat
Martí Roselló
Alejandro Sánchez
Roger Serrano
Pol Tell
Víctor Vallinoto

Entr.: Raül Bonet
Ajud.: Antonio Cañete

C. T. CADET MASC. NIVELL B – SALLE PLOMS REUS’00B
 Cadet msculí 00B Daniel Aljama
Santiago Angosto
Arnau Boix
Adrià Calvo
Pep Carbassa
Albert Cervantes
Roger Cos
Marc Cozar
Borja Esquinas
Marc Herault
Oriol Muñoz
Félix Pacheco

Entr.: Albert Chárlez

C. T. CADET MASC. NIVELL B – SALLE PLOMS REUS’00-01
 Cadet masculí 00-01 Gerard Anglès
Alberto Cañete
Joel Fernández
Carlos Garcia
Àlex París
Marc Torre
Pau Velarde
Jordi Zarco

Entr.: Pau Papasseit

C.T. INFANTIL FEMENÍ – SALLE PLOMS REUS
 Infantil femení Abril Barranco
Laia Batista
Laia Besora
Marina Domínguez
Inés Fernández
Marina Herreros
Meritxell Herreros
Jasmina Kissi
Marta López
Abril Pallejà
Anna Valverde
Paula Valverde

Entr.: Bernat Bauza
Ajud.: Helena Quintana
Ajud.: Elena Cabré

C.T. INFANTIL MASC. NIVELL A – SALLE PLOMS REUS PS
 Infantil PS Aleix Balcells
Pau Folch
Nicolàs Guillèn
Gerard López
Sergi Panadés
Huc Pentinat
Pau Rodríguez
Gerard Rué
Oriol Ruiz
Arnau Sánchez
Marc Sanromà
Àlex Subirats

Entr.: Jaume Bouguarout

C.T. INFANTIL MASC. NIVELL B – SALLE PLOMS REUS SP
 Infantil masculíSP Juan Carlos Ramírez
Razvan Ciuhat
Sergi Estivill
Arnau Guiu
Marc Molas
Genís Molina
Víctor Ramos
Pau Vallès

Entr.: Ezequiel Bárcena

C.T. PREINFANTIL FEM. – SALLE PLOMS REUS
 Preinfantil femení Anna Antona
Mariona Busquets
Júlia Cañamàs
Júlia Giménez
Núria Molinas
Maria Ortega
Anna Pérez
Sara Santona

Entr.: Aitor Martínez
Entr.: Abel Balaguer

C.T. PREINFANTIL FEM. – PUIGCERVER SALLE REUS
 Preinfantil femení PUSA Anna Bonet
Judith Botella
Mireia Escardó
Laia Estallé
Fen Gómez
Raquel Griño
Júlia Pallarès
Júlia Torrell

Entr.: Pere Rodríguez

C.T. PREINFANTIL MASC. – SALLE PLOMS REUS
 Preinfantil masculí Pol Arrufat
Adrià Boada
Oriol Cabezas
Manel Escamilla
Jon Fàbregas
Gerard Garcia
Albert Jordà
Daniel Rivera
Àlex Rodríguez
Oriol Serrano
Albert Torrents
Enric Vea

Entr.: Antonio Moya
Entr.: Ramon París

C.T. ALEVÍ FEM. – SALLE PLOMS REUS
Aleví femení Salle Ploms Margarida Buenafuente
Zoila Carcas
Laura Gómez
Marta Martí
Aina Martínez
Carla Martínez
Ariadna Monreal
Clàudia Pascual
Carol Subirats

Entr.: Sergi Pascual

C.T. ALEVÍ MASC. – SALLE PLOMS REUS
alevimasculi Àlex Albiach
Gerard Aragonès
Ivan Fabre
Arnau Garola
Biel Jordà
Yeremi Lorenzo
Yerai Martínez
Iker Mataran
Kevin Ndiaye
Roger Nieva
Rubén Noris Noris
Fernando Vizcaino

Entr.: Ezequiel Bárcena


Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *