Bàsquet Ploms Salle Reus Club Bàsquet Salle Reus 2016  35è. Torneig Ramon Bosch - 12 hores minibàsquet
ca | es
INICI
OFERTA
INSTAL·LACIONS
ENTITATS
COMPETICIó
COL·LABORADORS
PARTICIPA!
 
Resultats - Classificacions:
  • Aleví-Mini Mas. A - 3r-4t

    Mini 'A' JAC Club Sants: 75
    CB Castellar CB Castellar: 25



  • Aleví-Mini Fem. B - 3r-4t

    Col·legi Aura Col·legi Aura: 46
    ALEVIN B FEM STADIUM CASABLANCA: 71



  • Aleví-Mini Mas. A - 11e-12e

    ESCOLA PUIGCERVER Escola Puigcerver: 42
    ceb girona vermell club escola de basquet girona: 36



  • Aleví-Mini Mas. A - 9e-10e

    SAGRAT COR TGN TGN BASQUET: 43
    Centro Coliseum EBCB Cornellà 04 CB Cornellà: 35



  • Aleví-Mini Mas. B - 3r-4t

    Crossfit EBCB Cornellà 05 CB Cornellà: 63
    CB.VALLS CB.VALLS: 45



  • Benjamí-Premini Mas - Final

    BASQUET MASMITJA MASMITJA: 68
    CB MORELL CB MORELL: 33



  • Benjamí-Premini Fem - 3r-4t

    N.B.F. Castelló Benjamín NBF Castelló: 52
    paidos-asfe asfe: 30



  • Benjamí-Premini Fem - Final

    Club Delfos EBCB Cornellà A CB Cornellà: 61
    BENJAMIN A FEM STADIUM CASABLANCA: 51



  • Benjamí-Premini Mas - 3r-4t

    Pre-Mini JAC Club Sants: 26
    BENJAMIN A MASC STADIUM CASABLANCA: 36



  • Aleví-Mini Fem. A - 3r-4t

    N.B.F. Castelló NBF Castelló: 34
    ALEVIN A FEM STADIUM CASABLANCA: 39



  • Aleví-Mini Fem. A - 7e-8e

    Club Defos EBCB Cornellà CB Cornellà: 32
    U.E.Claret U.E.Claret: 17



  • Benjamí-Premini Fem - 7e-8e

    PRE-MINI VERMELL CB LLEIDA: 33
    BENJAMIN B FEM STADIUM CASABLANCA: 18



  • Aleví-Mini Fem. B - Final

    paidos-sallent asfe: 22
    C.E.J. L'HOSPITALET B club esportiu joventut l'hospitalet: 62



  • Aleví-Mini Fem. A - 5e-6e

    Bàsquet Lloret Bàsquet Lloret: 74
    Joan Rebull AF Escola Joan Rebull: 26



  • Aleví-Mini Mas. A - 7e-8e

    ARRABASIANES L'ARRABASSA/ TERESIANES: 31
    Sant Josep Ampa Sant Josep: 47



  • Benjamí-Premini Mas - 5e-6e

    Club Delfos EBCB Cornellà A CB Cornellà: 66
    Maristes Ademar Club Maristes Ademar: 18



  • Aleví-Mini Fem. A - 9e-10e

    SALLE PLOMS REUS SALLE PLOMS: 9
    GEiEG vermell GEiEG: 50



  • Benjamí-Premini Fem - 5e-6e

    EMB GODELLA AJUNTAMENT DE GODELLA: 32
    Col·legi Aura Benjamí Col·legi Aura: 14



  • Aleví-Mini Mas. B - Final

    U.E.Gaudi U.E.Gaudi: 45
    Club Delfos EBCB Cornellà B CB Cornellà: 52



  • Benjamí-Premini Mas - 11e-12e

    C.N.REUS PLOMS Benjamí C.N.REUS PLOMS: 2
    Sant Josep Premini Ampa Sant Josep: 0



  • Aleví-Mini Mas. B - 7e-8e

    paidos-asfe B asfe: 29
    Mini 'B' JAC Club Sants: 75



  • Aleví-Mini Fem. B - 9e-10e

    CB Torrefarrera CLub Bàsquet Torrefarrera: 38
    Puigcerver-Aleví Femení Escola Puigcerver: 35



  • Aleví-Mini Mas. B - 9e-10e

    ALEVIN C MASC STADIUM CASABLANCA: 34
    ALEVIN B MASC STADIUM CASABLANCA: 44



  • Aleví-Mini Mas. B - 5e-6e

    ceb girona blanc club escola de basquet girona: 50
    SALLE PLOMS REUS de 6e C.N.REUS PLOMS: 48



  • Aleví-Mini Mas. B - 11e-12e

    Joan Rebull AM Escola Joan Rebull: 32
    Alevi M. Salle Ploms 5 Salle Reus: 36



  • Aleví-Mini Fem. B - 11e-12e

    Alevi F. Salle Reus Salle Reus: 51
    CEIP Alberich i Cases MF CEIP Alberich i Cases: 12



  • Benjamí-Premini Mas - 9e-10e

    Aranguren Mutilbasket Aranguren Mutilbasket: 65
    Puigcerver-Benjamí Escola Puigcerver: 31



  • Aleví-Mini Mas. A - 5e-6e

    Maristes Ademar mini Club Maristes Ademar: 47
    paidos-asfe verd asfe: 51



  • Aleví-Mini Fem. A - Final

    SAGRAT COR TGN 'A' TGN BASQUET: 43
    C.E.J. L'HOSPITALET A club esportiu joventut l'hospitalet: 57



  • Aleví-Mini Fem. B - 5e-6e

    CB La Selva CB La Selva: 20
    N.B.F. Castelló Azul NBF Castelló: 50



  • Aleví-Mini Fem. B - 7e-8e

    N.B.F. Castelló Blanco NBF Castelló: 14
    EMB Godella MFB EMB Godella: 45



  • Benjamí-Premini Fem - 11e-12e

    Joan Rebull benj Escola Joan Rebull: 8
    Crossfit EBCB Cornellà B CB Cornellà: 33



  • Aleví-Mini Mas. A - Final

    ALEVIN A MASC STADIUM CASABLANCA: 87
    Copiservi EBCB Cornellà A CB Cornellà: 85



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 2

    CB. VALLS CB. VALLS: 69
    Joan Rebull AF Escola Joan Rebull: 57



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 2

    BASQUET MASMITJA MASMITJA: 45
    Maristes Ademar Club Maristes Ademar: 28



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 1

    Aranguren Mutilbasket Aranguren Mutilbasket: 34
    Club Delfos EBCB Cornellà A CB Cornellà: 38



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 4

    Crossfit EBCB Cornellà B CB Cornellà: 34
    ceb girona negre club escola de basquet girona: 49



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 1

    GEiEG vermell GEiEG: 41
    C.E.J. L'HOSPITALET A club esportiu joventut l'hospitalet: 45



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 1

    SAGRAT COR TGN TGN BASQUET: 29
    Copiservi EBCB Cornellà A CB Cornellà: 69



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 2

    Maristes Ademar mini Club Maristes Ademar: 54
    ESCOLA PUIGCERVER Escola Puigcerver: 47



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 3

    BENJAMIN A MASC STADIUM CASABLANCA: 76
    Pre-Mini JAC Club Sants: 50



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 1

    Club Delfos EBCB Cornellà B CB Cornellà: 49
    U.E.Gaudi U.E.Gaudi: 39



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 3

    Alevi M. Salle Ploms 5 Salle Reus: 9
    Mini 'B' JAC Club Sants: 61



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 4

    Centro Coliseum EBCB Cornellà 04 CB Cornellà: 17
    Mini 'A' JAC Club Sants: 68



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 2

    ALEVIN C MASC STADIUM CASABLANCA: 54
    SALLE PLOMS REUS de 6e C.N.REUS PLOMS: 72



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 1

    CB Torrefarrera CLub Bàsquet Torrefarrera: 8
    C.E.J. L'HOSPITALET B club esportiu joventut l'hospitalet: 58



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 3

    ALEVIN A FEM STADIUM CASABLANCA: 61
    SALLE PLOMS REUS SALLE PLOMS: 10



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 4

    Col·legi Aura Col·legi Aura: 43
    EMB Godella MFB EMB Godella: 36



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 2

    paidos-sallent asfe: 48
    Alevi F. Salle Reus Salle Reus: 39



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 4

    Crossfit EBCB Cornellà B CB Cornellà: 8
    N.B.F. Castelló Benjamín NBF Castelló: 54



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 3

    ALEVIN B FEM STADIUM CASABLANCA: 55
    Puigcerver-Aleví Femení Escola Puigcerver: 4



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 3

    PRE-MINI BLANC CB LLEIDA: 12
    EMB GODELLA AJUNTAMENT DE GODELLA: 54



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 2

    BENJAMIN B FEM STADIUM CASABLANCA: 27
    PRE-MINI VERMELL CB LLEIDA: 21



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 3

    CB Castellar CB Castellar: 40
    ceb girona vermell club escola de basquet girona: 31



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 1

    Club Delfos EBCB Cornellà A CB Cornellà: 52
    paidos-asfe asfe: 17



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 4

    ALEVIN B MASC STADIUM CASABLANCA: 29
    CB.VALLS CB.VALLS: 72



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 4

    U.E.Claret U.E.Claret: 17
    Bàsquet Lloret Bàsquet Lloret: 47



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 4

    ARRABASIANES L'ARRABASSA/ TERESIANES: 17
    Mini 'A' JAC Club Sants: 69



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 2

    Club Defos EBCB Cornellà CB Cornellà: 62
    CB. VALLS CB. VALLS: 12



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 3

    paidos-asfe B asfe: 44
    Mini 'B' JAC Club Sants: 77



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 1

    SAGRAT COR TGN TGN BASQUET: 31
    ALEVIN A MASC STADIUM CASABLANCA: 67



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 2

    ceb girona blanc club escola de basquet girona: 59
    SALLE PLOMS REUS de 6e C.N.REUS PLOMS: 46



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 2

    paidos-asfe verd asfe: 74
    Maristes Ademar mini Club Maristes Ademar: 57



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 1

    U.E.Gaudi U.E.Gaudi: 66
    Joan Rebull AM Escola Joan Rebull: 15



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 1

    Club Delfos EBCB Cornellà A CB Cornellà: 32
    CB MORELL CB MORELL: 51



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 4

    Crossfit EBCB Cornellà B CB Cornellà: 44
    Puigcerver-Benjamí Escola Puigcerver: 38



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 2

    BASQUET MASMITJA MASMITJA: 57
    C.N.REUS PLOMS Benjamí C.N.REUS PLOMS: 7



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 3

    Pre-Mini JAC Club Sants: 52
    Sant Josep Premini Ampa Sant Josep: 2



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 1

    SAGRAT COR TGN 'A' TGN BASQUET: 56
    GEiEG vermell GEiEG: 48



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 2

    N.B.F. Castelló Azul NBF Castelló: 50
    Alevi F. Salle Reus Salle Reus: 25



  • Prebenjamí-Escola - Grup 2

    C.N.REUS PLOMS PreBenjamí C.N.REUS PLOMS: 18
    Escola Mowgli Escola Mowgli: 2



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 3

    N.B.F. Castelló Blanco NBF Castelló: 42
    Puigcerver-Aleví Femení Escola Puigcerver: 28



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 4

    BENJAMIN A FEM STADIUM CASABLANCA: 45
    Crossfit EBCB Cornellà B CB Cornellà: 4



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 3

    PRE-MINI BLANC CB LLEIDA: 25
    Col·legi Aura Benjamí Col·legi Aura: 37



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 4

    Crossfit EBCB Cornellà 05 CB Cornellà: 54
    CB.VALLS CB.VALLS: 35



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 3

    N.B.F. Castelló NBF Castelló: 47
    SALLE PLOMS REUS SALLE PLOMS: 14



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 4

    SAGRAT COR TGN 'B' TGN BASQUET: 30
    U.E.Claret U.E.Claret: 42



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 2

    PRE-MINI VERMELL CB LLEIDA: 54
    Joan Rebull benj Escola Joan Rebull: 4



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 1

    CB Torrefarrera CLub Bàsquet Torrefarrera: 40
    CB La Selva CB La Selva: 42



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 1

    Club Delfos EBCB Cornellà A CB Cornellà: 58
    Benjami fem. salle Reus Salle Reus: 8



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 3

    CB Castellar CB Castellar: 51
    Sant Josep Ampa Sant Josep: 33



  • Aleví-Mini Fem. B - Del 9 al 12

    Puigcerver-Aleví Femení Escola Puigcerver: 2
    CEIP Alberich i Cases MF CEIP Alberich i Cases: 0



  • Benjamí-Premini Fem - Del 9 al 12

    Benjami fem. salle Reus Salle Reus: 46
    Joan Rebull benj Escola Joan Rebull: 8



  • Aleví-Mini Mas. A - Del 9 al 12

    ceb girona vermell club escola de basquet girona: 42
    Centro Coliseum EBCB Cornellà 04 CB Cornellà: 59



  • Aleví-Mini Mas. A - Del 9 al 12

    SAGRAT COR TGN TGN BASQUET: 55
    ESCOLA PUIGCERVER Escola Puigcerver: 48



  • Aleví-Mini Mas. B - Del 9 al 12

    Joan Rebull AM Escola Joan Rebull: 28
    ALEVIN C MASC STADIUM CASABLANCA: 61



  • Aleví-Mini Mas. B - Del 9 al 12

    Alevi M. Salle Ploms 5 Salle Reus: 22
    ALEVIN B MASC STADIUM CASABLANCA: 41



  • Benjamí-Premini Mas - Del 9 al 12

    Sant Josep Premini Ampa Sant Josep: 0
    Puigcerver-Benjamí Escola Puigcerver: 2



  • Benjamí-Premini Mas - Del 9 al 12

    Aranguren Mutilbasket Aranguren Mutilbasket: 67
    C.N.REUS PLOMS Benjamí C.N.REUS PLOMS: 16



  • Prebenjamí-Escola - Grup 2

    CEIP Alberich i Cases PRE CEIP Alberich i Cases: 52
    CEIP Joan Rebull PRE CEIP Joan Rebull: 2



  • Prebenjamí-Escola - Grup 1

    Escola CB Castellar CB Castellar: 51
    Pre-benjami Salle Reus Salle Reus: 0



  • Prebenjamí-Escola - Grup 1

    Sant Josep Ampa Sant Josep: 2
    Col·legi Aura Prebenjamí Col·legi Aura: 52



  • Aleví-Mini Fem. B - Quarts

    C.E.J. L'HOSPITALET B club esportiu joventut l'hospitalet: 71
    N.B.F. Castelló Azul NBF Castelló: 31



  • Prebenjamí-Escola - Grup 1

    Pre-benjami Salle Reus Salle Reus: 30
    Col·legi Aura Prebenjamí Col·legi Aura: 30



  • Aleví-Mini Fem. A - Quarts

    ALEVIN A FEM STADIUM CASABLANCA: 64
    U.E.Claret U.E.Claret: 13



  • Prebenjamí-Escola - Grup 1

    Escola CB Castellar CB Castellar: 38
    Sant Josep Ampa Sant Josep: 0



  • Aleví-Mini Fem. A - Quarts

    Bàsquet Lloret Bàsquet Lloret: 20
    N.B.F. Castelló NBF Castelló: 33



  • Benjamí-Premini Fem - Quarts

    Club Delfos EBCB Cornellà A CB Cornellà: 55
    PRE-MINI VERMELL CB LLEIDA: 4



  • Aleví-Mini Fem. A - Quarts

    Club Defos EBCB Cornellà CB Cornellà: 32
    SAGRAT COR TGN 'A' TGN BASQUET: 59



  • Prebenjamí-Escola - Grup 2

    C.N.REUS PLOMS PreBenjamí C.N.REUS PLOMS: 51
    CEIP Joan Rebull PRE CEIP Joan Rebull: 6



  • Aleví-Mini Fem. B - Quarts

    paidos-sallent asfe: 45
    CB La Selva CB La Selva: 11



  • Aleví-Mini Fem. A - Quarts

    C.E.J. L'HOSPITALET A club esportiu joventut l'hospitalet: 65
    Joan Rebull AF Escola Joan Rebull: 25



  • Aleví-Mini Mas. A - Quarts

    paidos-asfe verd asfe: 40
    ALEVIN A MASC STADIUM CASABLANCA: 76



  • Aleví-Mini Mas. A - Quarts

    Copiservi EBCB Cornellà A CB Cornellà: 61
    Maristes Ademar mini Club Maristes Ademar: 10



  • Aleví-Mini Mas. A - Quarts

    Mini 'A' JAC Club Sants: 54
    Sant Josep Ampa Sant Josep: 4



  • Prebenjamí-Escola - Grup 1

    Escola CB Castellar CB Castellar: 50
    Col·legi Aura Prebenjamí Col·legi Aura: 5



  • Aleví-Mini Fem. B - Quarts

    ALEVIN B FEM STADIUM CASABLANCA: 59
    EMB Godella MFB EMB Godella: 24



  • Aleví-Mini Mas. A - Quarts

    CB Castellar CB Castellar: 47
    ARRABASIANES L'ARRABASSA/ TERESIANES: 34



  • Aleví-Mini Mas. B - Quarts

    Crossfit EBCB Cornellà 05 CB Cornellà: 72
    paidos-asfe B asfe: 21



  • Benjamí-Premini Fem - Quarts

    BENJAMIN B FEM STADIUM CASABLANCA: 25
    paidos-asfe asfe: 45



  • Benjamí-Premini Fem - Quarts

    EMB GODELLA AJUNTAMENT DE GODELLA: 33
    N.B.F. Castelló Benjamín NBF Castelló: 49



  • Benjamí-Premini Fem - Quarts

    BENJAMIN A FEM STADIUM CASABLANCA: 54
    Col·legi Aura Benjamí Col·legi Aura: 4



  • Aleví-Mini Fem. B - Quarts

    Col·legi Aura Col·legi Aura: 46
    N.B.F. Castelló Blanco NBF Castelló: 14



  • Aleví-Mini Mas. B - Quarts

    Club Delfos EBCB Cornellà B CB Cornellà: 94
    SALLE PLOMS REUS de 6e C.N.REUS PLOMS: 47



  • Aleví-Mini Mas. B - Quarts

    ceb girona blanc club escola de basquet girona: 34
    U.E.Gaudi U.E.Gaudi: 48



  • Aleví-Mini Mas. B - Quarts

    Mini 'B' JAC Club Sants: 41
    CB.VALLS CB.VALLS: 63



  • Aleví-Mini Fem. A - Del 5 al 8

    U.E.Claret U.E.Claret: 35
    Joan Rebull AF Escola Joan Rebull: 51



  • Aleví-Mini Fem. A - Semifinal

    ALEVIN A FEM STADIUM CASABLANCA: 27
    C.E.J. L'HOSPITALET A club esportiu joventut l'hospitalet: 40



  • Aleví-Mini Fem. A - Semifinal

    N.B.F. Castelló NBF Castelló: 32
    SAGRAT COR TGN 'A' TGN BASQUET: 50



  • Prebenjamí-Escola - 5e-6e

    Pre-benjami Salle Reus Salle Reus: 12
    Escola Mowgli Escola Mowgli: 25



  • Benjamí-Premini Mas - Quarts

    BASQUET MASMITJA MASMITJA: 48
    Club Delfos EBCB Cornellà A CB Cornellà: 47



  • Benjamí-Premini Mas - Quarts

    ceb girona negre club escola de basquet girona: 30
    Pre-Mini JAC Club Sants: 35



  • Aleví-Mini Fem. A - Del 5 al 8

    Bàsquet Lloret Bàsquet Lloret: 40
    Club Defos EBCB Cornellà CB Cornellà: 38



  • Benjamí-Premini Mas - Quarts

    BENJAMIN A MASC STADIUM CASABLANCA: 52
    Crossfit EBCB Cornellà B CB Cornellà: 34



  • Aleví-Mini Fem. A - Del 9 al 12

    GEiEG vermell GEiEG: 62
    SAGRAT COR TGN 'B' TGN BASQUET: 12



  • Prebenjamí-Escola - 7e-8e

    Sant Josep Ampa Sant Josep: 39
    CEIP Joan Rebull PRE CEIP Joan Rebull: 1



  • Prebenjamí-Escola - 3r-4t

    Col·legi Aura Prebenjamí Col·legi Aura: 56
    CEIP Alberich i Cases PRE CEIP Alberich i Cases: 34



  • Benjamí-Premini Mas - Quarts

    CB MORELL CB MORELL: 57
    Maristes Ademar Club Maristes Ademar: 12



  • Aleví-Mini Fem. B - Del 5 al 8

    N.B.F. Castelló Blanco NBF Castelló: 29
    CB La Selva CB La Selva: 39



  • Aleví-Mini Fem. B - Semifinal

    Col·legi Aura Col·legi Aura: 33
    paidos-sallent asfe: 53



  • Aleví-Mini Mas. A - Semifinal

    Mini 'A' JAC Club Sants: 38
    ALEVIN A MASC STADIUM CASABLANCA: 72



  • Aleví-Mini Mas. A - Del 5 al 8

    Sant Josep Ampa Sant Josep: 29
    paidos-asfe verd asfe: 63



  • Prebenjamí-Escola - Final

    Escola CB Castellar CB Castellar: 67
    C.N.REUS PLOMS PreBenjamí C.N.REUS PLOMS: 20



  • Aleví-Mini Mas. A - Semifinal

    CB Castellar CB Castellar: 20
    Copiservi EBCB Cornellà A CB Cornellà: 70



  • Aleví-Mini Mas. A - Del 5 al 8

    ARRABASIANES L'ARRABASSA/ TERESIANES: 32
    Maristes Ademar mini Club Maristes Ademar: 73



  • Aleví-Mini Mas. B - Del 5 al 8

    paidos-asfe B asfe: 5
    ceb girona blanc club escola de basquet girona: 55



  • Aleví-Mini Fem. B - Del 9 al 12

    CB Torrefarrera CLub Bàsquet Torrefarrera: 21
    Alevi F. Salle Reus Salle Reus: 20



  • Aleví-Mini Mas. B - Del 5 al 8

    Mini 'B' JAC Club Sants: 48
    SALLE PLOMS REUS de 6e C.N.REUS PLOMS: 67



  • Benjamí-Premini Fem - Del 5 al 8

    EMB GODELLA AJUNTAMENT DE GODELLA: 42
    PRE-MINI VERMELL CB LLEIDA: 12



  • Benjamí-Premini Fem - Semifinal

    N.B.F. Castelló Benjamín NBF Castelló: 29
    Club Delfos EBCB Cornellà A CB Cornellà: 46



  • Benjamí-Premini Fem - Del 5 al 8

    Col·legi Aura Benjamí Col·legi Aura: 34
    BENJAMIN B FEM STADIUM CASABLANCA: 32



  • Benjamí-Premini Fem - Semifinal

    BENJAMIN A FEM STADIUM CASABLANCA: 50
    paidos-asfe asfe: 15



  • Aleví-Mini Mas. B - Semifinal

    CB.VALLS CB.VALLS: 8
    Club Delfos EBCB Cornellà B CB Cornellà: 58



  • Aleví-Mini Mas. B - Semifinal

    Crossfit EBCB Cornellà 05 CB Cornellà: 44
    U.E.Gaudi U.E.Gaudi: 63



  • Benjamí-Premini Fem - Del 9 al 12

    PRE-MINI BLANC CB LLEIDA: 31
    Crossfit EBCB Cornellà B CB Cornellà: 29



  • Benjamí-Premini Mas - Del 5 al 8

    ceb girona negre club escola de basquet girona: 21
    Club Delfos EBCB Cornellà A CB Cornellà: 26



  • Benjamí-Premini Mas - Semifinal

    Pre-Mini JAC Club Sants: 45
    BASQUET MASMITJA MASMITJA: 66



  • Aleví-Mini Fem. B - Semifinal

    ALEVIN B FEM STADIUM CASABLANCA: 41
    C.E.J. L'HOSPITALET B club esportiu joventut l'hospitalet: 49



  • Benjamí-Premini Mas - Semifinal

    CB MORELL CB MORELL: 68
    BENJAMIN A MASC STADIUM CASABLANCA: 33



  • Aleví-Mini Fem. B - Del 5 al 8

    EMB Godella MFB EMB Godella: 23
    N.B.F. Castelló Azul NBF Castelló: 29



  • Benjamí-Premini Mas - Del 5 al 8

    Maristes Ademar Club Maristes Ademar: 33
    Crossfit EBCB Cornellà B CB Cornellà: 23



  • Prebenjamí-Escola - Grup 1

    Sant Josep Ampa Sant Josep: 11
    Pre-benjami Salle Reus Salle Reus: 49



  • Prebenjamí-Escola - Grup 2

    C.N.REUS PLOMS PreBenjamí C.N.REUS PLOMS: 19
    CEIP Alberich i Cases PRE CEIP Alberich i Cases: 20



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 4

    Col·legi Aura Col·legi Aura: 73
    CEIP Alberich i Cases MF CEIP Alberich i Cases: 20



  • Prebenjamí-Escola - Grup 2

    Escola Mowgli Escola Mowgli: 39
    CEIP Joan Rebull PRE CEIP Joan Rebull: 5



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 3

    EMB GODELLA AJUNTAMENT DE GODELLA: 35
    Col·legi Aura Benjamí Col·legi Aura: 18



  • Prebenjamí-Escola - Grup 2

    Escola Mowgli Escola Mowgli: 19
    CEIP Alberich i Cases PRE CEIP Alberich i Cases: 17



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 4

    CEIP Alberich i Cases MF CEIP Alberich i Cases: 7
    EMB Godella MFB EMB Godella: 52



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 1

    Aranguren Mutilbasket Aranguren Mutilbasket: 32
    CB MORELL CB MORELL: 58



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 2

    Maristes Ademar Club Maristes Ademar: 63
    C.N.REUS PLOMS Benjamí C.N.REUS PLOMS: 13



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 4

    SAGRAT COR TGN 'B' TGN BASQUET: 21
    Bàsquet Lloret Bàsquet Lloret: 64



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 2

    Club Defos EBCB Cornellà CB Cornellà: 73
    Joan Rebull AF Escola Joan Rebull: 51



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 3

    paidos-asfe B asfe: 81
    Alevi M. Salle Ploms 5 Salle Reus: 57



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 2

    paidos-sallent asfe: 33
    N.B.F. Castelló Azul NBF Castelló: 32



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 4

    ceb girona negre club escola de basquet girona: 44
    Puigcerver-Benjamí Escola Puigcerver: 17



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 1

    paidos-asfe asfe: 26
    Benjami fem. salle Reus Salle Reus: 16



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 1

    Club Delfos EBCB Cornellà B CB Cornellà: 51
    Joan Rebull AM Escola Joan Rebull: 6



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 1

    SAGRAT COR TGN 'A' TGN BASQUET: 34
    C.E.J. L'HOSPITALET A club esportiu joventut l'hospitalet: 54



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 1

    ALEVIN A MASC STADIUM CASABLANCA: 74
    Copiservi EBCB Cornellà A CB Cornellà: 96



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 2

    paidos-asfe verd asfe: 87
    ESCOLA PUIGCERVER Escola Puigcerver: 36



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 3

    ceb girona vermell club escola de basquet girona: 61
    Sant Josep Ampa Sant Josep: 52



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 1

    C.E.J. L'HOSPITALET B club esportiu joventut l'hospitalet: 64
    CB La Selva CB La Selva: 14



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 2

    BENJAMIN B FEM STADIUM CASABLANCA: 37
    Joan Rebull benj Escola Joan Rebull: 9



  • Benjamí-Premini Fem - Grup 4

    BENJAMIN A FEM STADIUM CASABLANCA: 38
    N.B.F. Castelló Benjamín NBF Castelló: 23



  • Aleví-Mini Fem. B - Grup 3

    ALEVIN B FEM STADIUM CASABLANCA: 68
    N.B.F. Castelló Blanco NBF Castelló: 17



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 4

    ALEVIN B MASC STADIUM CASABLANCA: 32
    Crossfit EBCB Cornellà 05 CB Cornellà: 54



  • Benjamí-Premini Mas - Grup 3

    BENJAMIN A MASC STADIUM CASABLANCA: 54
    Sant Josep Premini Ampa Sant Josep: 3



  • Aleví-Mini Mas. B - Grup 2

    ALEVIN C MASC STADIUM CASABLANCA: 58
    ceb girona blanc club escola de basquet girona: 76



  • Aleví-Mini Fem. A - Grup 3

    ALEVIN A FEM STADIUM CASABLANCA: 46
    N.B.F. Castelló NBF Castelló: 26



  • Aleví-Mini Mas. A - Grup 4

    Centro Coliseum EBCB Cornellà 04 CB Cornellà: 43
    ARRABASIANES L'ARRABASSA/ TERESIANES: 46



Horari competicions:
Llegenda - Codis
(Núm) Grup Competició-Pista Pavelló
EQUIP1 Entitat
EQUIP2 Entitat
Escola
PreMini-Femení Mini-Femení A Mini-Masculí A
Premini-Masculí Mini-Femení B Mini-Masculí B
     
 
Millor amb Google Chrome!
29/4/2016
17:45
(137) Grup 4 MFB-Pavelló2 Salle
Col·legi Aura
CEIP Alberich i Cases MF
(5) Grup 1 Escola-Pavelló3 Salle
Sant Josep Ampa Sant Josep
Pre-benjami Salle Reus
(12) Grup 2 Escola-Exterior1 Salle
C.N.REUS PLOMS PreBenjamí
CEIP Alberich i Cases PRE
(7) Grup 2 Escola-Exterior3 Salle
Escola Mowgli
CEIP Joan Rebull PRE
18:45
(51) Grup 3 PMF-Pavelló1 Ploms
EMB GODELLA AJUNTAMENT DE GODELLA
Col·legi Aura Benjamí
(160) Grup 2 MFA-Pavelló3 Salle
Club Defos EBCB Cornellà
Joan Rebull AF Escola Joan Rebull
(166) Grup 4 MFA-Pavelló2 Ploms
SAGRAT COR TGN 'B' TGN BASQUET
Bàsquet Lloret
(17) Grup 1 PMM-Exterior1 Salle
Aranguren Mutilbasket
CB MORELL
(20) Grup 2 PMM-Exterior3 Salle
Maristes Ademar Club Maristes Ademar
C.N.REUS PLOMS Benjamí
(138) Grup 4 MFB-Pavelló2 Salle
CEIP Alberich i Cases MF
EMB Godella MFB
(10) Grup 2 Escola-Exterior2 Salle
Escola Mowgli
CEIP Alberich i Cases PRE
19:45
(45) Grup 1 PMF-Exterior2 Salle
paidos-asfe
Benjami fem. salle Reus Salle Reus
(73) Grup 1 MMA-Pavelló3 Salle
ALEVIN A MASC STADIUM CASABLANCA
Copiservi EBCB Cornellà A
(77) Grup 2 MMA-Pavelló2 Salle
paidos-asfe verd
ESCOLA PUIGCERVER Escola Puigcerver
(80) Grup 3 MMA-Exterior3 Salle
ceb girona vermell club escola de basquet girona
Sant Josep Ampa Sant Josep
(101) Grup 1 MMB-Pavelló3 Ploms
Club Delfos EBCB Cornellà B
Joan Rebull AM Escola Joan Rebull
(107) Grup 3 MMB-Pavelló2 POM
paidos-asfe B
Alevi M. Salle Ploms 5 Salle Reus
(158) Grup 1 MFA-Pavelló2 Ploms
SAGRAT COR TGN 'A' TGN BASQUET
C.E.J. L'HOSPITALET A club esportiu joventut l'hospitalet
(26) Grup 4 PMM-Exterior1 Salle
ceb girona negre club escola de basquet girona
Puigcerver-Benjamí Escola Puigcerver
(129) Grup 1 MFB-Pavelló1 POM
C.E.J. L'HOSPITALET B club esportiu joventut l'hospitalet
CB La Selva
(133) Grup 2 MFB-Pavelló1 Ploms
paidos-sallent asfe
N.B.F. Castelló Azul NBF Castelló
20:45
(48) Grup 2 PMF-Exterior1 Salle
BENJAMIN B FEM STADIUM CASABLANCA
Joan Rebull benj Escola Joan Rebull
(54) Grup 4 PMF-Exterior2 Salle
BENJAMIN A FEM STADIUM CASABLANCA
N.B.F. Castelló Benjamín NBF Castelló
(83) Grup 4 MMA-Pavelló3 Salle
Centro Coliseum EBCB Cornellà 04
ARRABASIANES L'ARRABASSA/ TERESIANES
(103) Grup 2 MMB-Pavelló2 Salle
ALEVIN C MASC STADIUM CASABLANCA
ceb girona blanc club escola de basquet girona
(109) Grup 4 MMB-Pavelló3 Ploms
ALEVIN B MASC STADIUM CASABLANCA
Crossfit EBCB Cornellà 05
(163) Grup 3 MFA-Pavelló2 Ploms
ALEVIN A FEM STADIUM CASABLANCA
N.B.F. Castelló NBF Castelló
(24) Grup 3 PMM-Exterior3 Salle
BENJAMIN A MASC STADIUM CASABLANCA
Sant Josep Premini Ampa Sant Josep
(135) Grup 3 MFB-Pavelló1 Ploms
ALEVIN B FEM STADIUM CASABLANCA
N.B.F. Castelló Blanco NBF Castelló
 29 Partits
30/4/2016
09:30
(161) Grup 2 MFA-Pavelló3 Salle
CB. VALLS
Joan Rebull AF Escola Joan Rebull
10:00
(75) Grup 1 MMA-Pavelló1 POM
SAGRAT COR TGN TGN BASQUET
Copiservi EBCB Cornellà A
(78) Grup 2 MMA-Pavelló2 POM
Maristes Ademar mini Club Maristes Ademar
ESCOLA PUIGCERVER Escola Puigcerver
(82) Grup 4 MMA-Pavelló3 POM
Centro Coliseum EBCB Cornellà 04
Mini 'A' JAC Club Sants
(100) Grup 1 MMB-Pavelló3 Ploms
Club Delfos EBCB Cornellà B
U.E.Gaudi
(104) Grup 2 MMB-Pavelló1 Ploms
ALEVIN C MASC STADIUM CASABLANCA
SALLE PLOMS REUS de 6e C.N.REUS PLOMS
(106) Grup 3 MMB-Pavelló2 Salle
Alevi M. Salle Ploms 5 Salle Reus
Mini 'B' JAC Club Sants
(156) Grup 1 MFA-Pavelló4 POM
GEiEG vermell
C.E.J. L'HOSPITALET A club esportiu joventut l'hospitalet
(18) Grup 1 PMM-Exterior1 Salle
Aranguren Mutilbasket
Club Delfos EBCB Cornellà A
(21) Grup 2 PMM-Exterior2 Salle
BASQUET MASMITJA
Maristes Ademar Club Maristes Ademar
(23) Grup 3 PMM-Exterior3 Salle
BENJAMIN A MASC STADIUM CASABLANCA
Pre-Mini JAC Club Sants
(27) Grup 4 PMM-Pavelló2 Ploms
Crossfit EBCB Cornellà B
ceb girona negre club escola de basquet girona
11:00
(47) Grup 1 PMF-Exterior1 Salle
Club Delfos EBCB Cornellà A
paidos-asfe
(49) Grup 2 PMF-Exterior2 Salle
BENJAMIN B FEM STADIUM CASABLANCA
PRE-MINI VERMELL CB LLEIDA
(52) Grup 3 PMF-Exterior3 Salle
PRE-MINI BLANC CB LLEIDA
EMB GODELLA AJUNTAMENT DE GODELLA
(55) Grup 4 PMF-Pavelló2 Ploms
Crossfit EBCB Cornellà B
N.B.F. Castelló Benjamín NBF Castelló
(79) Grup 3 MMA-Pavelló2 Salle
CB Castellar
ceb girona vermell club escola de basquet girona
(110) Grup 4 MMB-Pavelló3 Salle
ALEVIN B MASC STADIUM CASABLANCA
CB.VALLS
(162) Grup 3 MFA-Pavelló1 Ploms
ALEVIN A FEM STADIUM CASABLANCA
SALLE PLOMS REUS
(165) Grup 4 MFA-Pavelló3 Ploms
U.E.Claret
Bàsquet Lloret
(128) Grup 1 MFB-Pavelló1 POM
CB Torrefarrera CLub Bàsquet Torrefarrera
C.E.J. L'HOSPITALET B club esportiu joventut l'hospitalet
(131) Grup 2 MFB-Pavelló2 POM
paidos-sallent asfe
Alevi F. Salle Reus
(134) Grup 3 MFB-Pavelló3 POM
ALEVIN B FEM STADIUM CASABLANCA
Puigcerver-Aleví Femení Escola Puigcerver
(139) Grup 4 MFB-Pavelló4 POM
Col·legi Aura
EMB Godella MFB
12:00
(74) Grup 1 MMA-Pavelló1 POM
SAGRAT COR TGN TGN BASQUET
ALEVIN A MASC STADIUM CASABLANCA
(76) Grup 2 MMA-Pavelló2 POM
paidos-asfe verd
Maristes Ademar mini Club Maristes Ademar
(84) Grup 4 MMA-Pavelló3 POM
ARRABASIANES L'ARRABASSA/ TERESIANES
Mini 'A' JAC Club Sants
(102) Grup 1 MMB-Pavelló3 Ploms
U.E.Gaudi
Joan Rebull AM Escola Joan Rebull
(105) Grup 2 MMB-Pavelló1 Ploms
ceb girona blanc club escola de basquet girona
SALLE PLOMS REUS de 6e C.N.REUS PLOMS
(108) Grup 3 MMB-Pavelló2 Salle
paidos-asfe B
Mini 'B' JAC Club Sants
(157) Grup 1 MFA-Pavelló4 POM
SAGRAT COR TGN 'A' TGN BASQUET
GEiEG vermell
(159) Grup 2 MFA-Pavelló3 Salle
Club Defos EBCB Cornellà
CB. VALLS
(19) Grup 1 PMM-Exterior1 Salle
Club Delfos EBCB Cornellà A
CB MORELL
(22) Grup 2 PMM-Exterior2 Salle
BASQUET MASMITJA
C.N.REUS PLOMS Benjamí
(25) Grup 3 PMM-Exterior3 Salle
Pre-Mini JAC Club Sants
Sant Josep Premini Ampa Sant Josep
(28) Grup 4 PMM-Pavelló2 Ploms
Crossfit EBCB Cornellà B
Puigcerver-Benjamí Escola Puigcerver
13:00
(46) Grup 1 PMF-Exterior1 Salle
Club Delfos EBCB Cornellà A
Benjami fem. salle Reus Salle Reus
(50) Grup 2 PMF-Exterior2 Salle
PRE-MINI VERMELL CB LLEIDA
Joan Rebull benj Escola Joan Rebull
(53) Grup 3 PMF-Exterior3 Salle
PRE-MINI BLANC CB LLEIDA
Col·legi Aura Benjamí
(56) Grup 4 PMF-Pavelló2 Ploms
BENJAMIN A FEM STADIUM CASABLANCA
Crossfit EBCB Cornellà B
(81) Grup 3 MMA-Pavelló2 Salle
CB Castellar
Sant Josep Ampa Sant Josep
(111) Grup 4 MMB-Pavelló3 Salle
Crossfit EBCB Cornellà 05
CB.VALLS
(164) Grup 3 MFA-Pavelló1 Ploms
N.B.F. Castelló NBF Castelló
SALLE PLOMS REUS
(167) Grup 4 MFA-Pavelló3 Ploms
SAGRAT COR TGN 'B' TGN BASQUET
U.E.Claret
(130) Grup 1 MFB-Pavelló1 POM
CB Torrefarrera CLub Bàsquet Torrefarrera
CB La Selva
(132) Grup 2 MFB-Pavelló2 POM
N.B.F. Castelló Azul NBF Castelló
Alevi F. Salle Reus
(136) Grup 3 MFB-Pavelló3 POM
N.B.F. Castelló Blanco NBF Castelló
Puigcerver-Aleví Femení Escola Puigcerver
(11) Grup 2 Escola-Pavelló4 POM
C.N.REUS PLOMS PreBenjamí
Escola Mowgli
15:00
(6) Grup 1 Escola-Pavelló2 Salle
Escola CB Castellar
Pre-benjami Salle Reus
(1) Grup 1 Escola-Pavelló3 Salle
Sant Josep Ampa Sant Josep
Col·legi Aura Prebenjamí
(8) Grup 2 Escola-Exterior1 Salle
CEIP Alberich i Cases PRE
CEIP Joan Rebull PRE
(29) Del 9 al 12 PMM-Exterior3 Salle
Aranguren Mutilbasket
C.N.REUS PLOMS Benjamí
(30) Del 9 al 12 PMM-Pavelló3 Ploms
Sant Josep Premini Ampa Sant Josep
Puigcerver-Benjamí Escola Puigcerver
(57) Del 9 al 12 PMF-Pavelló4 POM
Benjami fem. salle Reus Salle Reus
Joan Rebull benj Escola Joan Rebull
(112) Del 9 al 12 MMB-Pavelló1 Ploms
Joan Rebull AM Escola Joan Rebull
ALEVIN C MASC STADIUM CASABLANCA
(113) Del 9 al 12 MMB-Pavelló2 Ploms
Alevi M. Salle Ploms 5 Salle Reus
ALEVIN B MASC STADIUM CASABLANCA
(141) Del 9 al 12 MFB-Exterior2 Salle
Puigcerver-Aleví Femení Escola Puigcerver
CEIP Alberich i Cases MF
(85) Del 9 al 12 MMA-Pavelló2 POM
SAGRAT COR TGN TGN BASQUET
ESCOLA PUIGCERVER Escola Puigcerver
(86) Del 9 al 12 MMA-Pavelló3 POM
ceb girona vermell club escola de basquet girona
Centro Coliseum EBCB Cornellà 04
(168) Del 9 al 12 MFA-Pavelló1 POM
GEiEG vermell
CB. VALLS
16:00
(4) Grup 1 Escola-Exterior1 Salle
Escola CB Castellar
Sant Josep Ampa Sant Josep
(3) Grup 1 Escola-Exterior3 Salle
Pre-benjami Salle Reus
Col·legi Aura Prebenjamí
(9) Grup 2 Escola-Exterior2 Salle
C.N.REUS PLOMS PreBenjamí
CEIP Joan Rebull PRE
(63) Quarts PMF-Pavelló2 Ploms
Club Delfos EBCB Cornellà A
PRE-MINI VERMELL CB LLEIDA
(144) Quarts MFB-Pavelló3 POM
paidos-sallent asfe
CB La Selva
(146) Quarts MFB-Pavelló4 POM
C.E.J. L'HOSPITALET B club esportiu joventut l'hospitalet
N.B.F. Castelló Azul NBF Castelló
(88) Quarts MMA-Pavelló1 POM
paidos-asfe verd
ALEVIN A MASC STADIUM CASABLANCA
(90) Quarts MMA-Pavelló2 POM
Copiservi EBCB Cornellà A
Maristes Ademar mini Club Maristes Ademar
(170) Quarts MFA-Pavelló3 Salle
Bàsquet Lloret
N.B.F. Castelló NBF Castelló
(171) Quarts MFA-Pavelló2 Salle
ALEVIN A FEM STADIUM CASABLANCA
U.E.Claret
(172) Quarts MFA-Pavelló3 Ploms
Club Defos EBCB Cornellà
SAGRAT COR TGN 'A' TGN BASQUET
(174) Quarts MFA-Pavelló1 Ploms
C.E.J. L'HOSPITALET A club esportiu joventut l'hospitalet
Joan Rebull AF Escola Joan Rebull
17:00
(2) Grup 1 Escola-Exterior1 Salle
Escola CB Castellar
Col·legi Aura Prebenjamí
(59) Quarts PMF-Exterior2 Salle
BENJAMIN A FEM STADIUM CASABLANCA
Col·legi Aura Benjamí
(60) Quarts PMF-Exterior3 Salle
EMB GODELLA AJUNTAMENT DE GODELLA
N.B.F. Castelló Benjamín NBF Castelló
(61) Quarts PMF-Pavelló1 Ploms
BENJAMIN B FEM STADIUM CASABLANCA
paidos-asfe
(114) Quarts MMB-Pavelló1 POM
Crossfit EBCB Cornellà 05
paidos-asfe B
(115) Quarts MMB-Pavelló2 POM
Mini 'B' JAC Club Sants
CB.VALLS
(116) Quarts MMB-Pavelló3 POM
ceb girona blanc club escola de basquet girona
U.E.Gaudi
(118) Quarts MMB-Pavelló4 POM
Club Delfos EBCB Cornellà B
SALLE PLOMS REUS de 6e C.N.REUS PLOMS
(142) Quarts MFB-Pavelló2 Salle
Col·legi Aura
N.B.F. Castelló Blanco NBF Castelló
(143) Quarts MFB-Pavelló3 Salle
ALEVIN B FEM STADIUM CASABLANCA
EMB Godella MFB
(184) Quarts MMA-Pavelló2 Ploms
Mini 'A' JAC Club Sants
Sant Josep Ampa Sant Josep
(87) Quarts MMA-Pavelló3 Ploms
CB Castellar
ARRABASIANES L'ARRABASSA/ TERESIANES
18:00
(13) 7e-8e Escola-Exterior1 Salle
Sant Josep Ampa Sant Josep
CEIP Joan Rebull PRE
(14) 5e-6e Escola-Exterior2 Salle
Pre-benjami Salle Reus
Escola Mowgli
(15) 3r-4t Escola-Exterior3 Salle
Col·legi Aura Prebenjamí
CEIP Alberich i Cases PRE
(31) Quarts PMM-Pavelló2 POM
ceb girona negre club escola de basquet girona
Pre-Mini JAC Club Sants
(32) Quarts PMM-Pavelló3 POM
BENJAMIN A MASC STADIUM CASABLANCA
Crossfit EBCB Cornellà B
(33) Quarts PMM-Pavelló1 POM
BASQUET MASMITJA
Club Delfos EBCB Cornellà A
(35) Quarts PMM-Pavelló4 POM
CB MORELL
Maristes Ademar Club Maristes Ademar
(169) Del 9 al 12 MFA-Pavelló3 Ploms
GEiEG vermell
SAGRAT COR TGN 'B' TGN BASQUET
(173) Del 5 al 8 MFA-Pavelló2 Salle
Bàsquet Lloret
Club Defos EBCB Cornellà
(175) Del 5 al 8 MFA-Pavelló1 Ploms
U.E.Claret
Joan Rebull AF Escola Joan Rebull
(176) Semifinal MFA-Pavelló2 Ploms
N.B.F. Castelló NBF Castelló
SAGRAT COR TGN 'A' TGN BASQUET
(177) Semifinal MFA-Pavelló3 Salle
ALEVIN A FEM STADIUM CASABLANCA
C.E.J. L'HOSPITALET A club esportiu joventut l'hospitalet
19:00
(16) Final Escola-Exterior2 Salle
Escola CB Castellar
C.N.REUS PLOMS PreBenjamí
(62) Del 5 al 8 PMF-Pavelló2 Ploms
EMB GODELLA AJUNTAMENT DE GODELLA
PRE-MINI VERMELL CB LLEIDA
(65) Semifinal PMF-Pavelló1 Ploms
N.B.F. Castelló Benjamín NBF Castelló
Club Delfos EBCB Cornellà A
(117) Del 5 al 8 MMB-Pavelló3 POM
paidos-asfe B
ceb girona blanc club escola de basquet girona
(119) Del 5 al 8 MMB-Pavelló4 POM
Mini 'B' JAC Club Sants
SALLE PLOMS REUS de 6e C.N.REUS PLOMS
(140) Del 9 al 12 MFB-Exterior3 Salle
CB Torrefarrera CLub Bàsquet Torrefarrera
Alevi F. Salle Reus
(145) Del 5 al 8 MFB-Exterior1 Salle
N.B.F. Castelló Blanco NBF Castelló
CB La Selva
(148) Semifinal MFB-Pavelló1 POM
Col·legi Aura
paidos-sallent asfe
(92) Del 5 al 8 MMA-Pavelló2 POM
ARRABASIANES L'ARRABASSA/ TERESIANES
Maristes Ademar mini Club Maristes Ademar
(91) Del 5 al 8 MMA-Pavelló3 Ploms
Sant Josep Ampa Sant Josep
paidos-asfe verd
(89) Semifinal MMA-Pavelló2 Salle
Mini 'A' JAC Club Sants
ALEVIN A MASC STADIUM CASABLANCA
(93) Semifinal MMA-Pavelló3 Salle
CB Castellar
Copiservi EBCB Cornellà A
20:00
(34) Del 5 al 8 PMM-Pavelló1 Ploms
ceb girona negre club escola de basquet girona
Club Delfos EBCB Cornellà A
(36) Del 5 al 8 PMM-Pavelló2 Ploms
Maristes Ademar Club Maristes Ademar
Crossfit EBCB Cornellà B
(37) Semifinal PMM-Pavelló1 POM
Pre-Mini JAC Club Sants
BASQUET MASMITJA
(38) Semifinal PMM-Pavelló2 POM
CB MORELL
BENJAMIN A MASC STADIUM CASABLANCA
(58) Del 9 al 12 PMF-Pavelló3 Ploms
PRE-MINI BLANC CB LLEIDA
Crossfit EBCB Cornellà B
(64) Del 5 al 8 PMF-Exterior2 Salle
Col·legi Aura Benjamí
BENJAMIN B FEM STADIUM CASABLANCA
(66) Semifinal PMF-Exterior1 Salle
BENJAMIN A FEM STADIUM CASABLANCA
paidos-asfe
(120) Semifinal MMB-Pavelló3 POM
Crossfit EBCB Cornellà 05
U.E.Gaudi
(121) Semifinal MMB-Pavelló4 POM
CB.VALLS
Club Delfos EBCB Cornellà B
(147) Del 5 al 8 MFB-Pavelló2 Salle
EMB Godella MFB
N.B.F. Castelló Azul NBF Castelló
(149) Semifinal MFB-Pavelló3 Salle
ALEVIN B FEM STADIUM CASABLANCA
C.E.J. L'HOSPITALET B club esportiu joventut l'hospitalet
 119 Partits
1/5/2016
09:00
(43) 3r-4t PMM-Pavelló2 POM
Pre-Mini JAC Club Sants
BENJAMIN A MASC STADIUM CASABLANCA
(44) Final PMM-Pavelló1 Salle
BASQUET MASMITJA
CB MORELL
(71) 3r-4t PMF-Pavelló4 POM
N.B.F. Castelló Benjamín NBF Castelló
paidos-asfe
(72) Final PMF-Pavelló3 POM
Club Delfos EBCB Cornellà A
BENJAMIN A FEM STADIUM CASABLANCA
(126) 3r-4t MMB-Pavelló3 Ploms
Crossfit EBCB Cornellà 05
CB.VALLS
(154) 3r-4t MFB-Pavelló1 POM
Col·legi Aura
ALEVIN B FEM STADIUM CASABLANCA
(94) 11e-12e MMA-Exterior1 Salle
ESCOLA PUIGCERVER Escola Puigcerver
ceb girona vermell club escola de basquet girona
(95) 9e-10e MMA-Exterior2 Salle
SAGRAT COR TGN TGN BASQUET
Centro Coliseum EBCB Cornellà 04
(98) 3r-4t MMA-Pavelló1 Ploms
Mini 'A' JAC Club Sants
CB Castellar
(182) 3r-4t MFA-Pavelló2 Ploms
N.B.F. Castelló NBF Castelló
ALEVIN A FEM STADIUM CASABLANCA
10:00
(41) 7e-8e PMM-Exterior2 Salle
ceb girona negre club escola de basquet girona
Crossfit EBCB Cornellà B
(42) 5e-6e PMM-Exterior1 Salle
Club Delfos EBCB Cornellà A
Maristes Ademar Club Maristes Ademar
(70) 7e-8e PMF-Pavelló3 Ploms
PRE-MINI VERMELL CB LLEIDA
BENJAMIN B FEM STADIUM CASABLANCA
(69) 5e-6e PMF-Pavelló2 Ploms
EMB GODELLA AJUNTAMENT DE GODELLA
Col·legi Aura Benjamí
(155) Final MFB-Pavelló1 Salle
paidos-sallent asfe
C.E.J. L'HOSPITALET B club esportiu joventut l'hospitalet
(96) 7e-8e MMA-Pavelló1 Ploms
ARRABASIANES L'ARRABASSA/ TERESIANES
Sant Josep Ampa Sant Josep
(179) 9e-10e MFA-Pavelló3 POM
SALLE PLOMS REUS
GEiEG vermell
(180) 7e-8e MFA-Pavelló2 POM
Club Defos EBCB Cornellà
U.E.Claret
(181) 5e-6e MFA-Pavelló1 POM
Bàsquet Lloret
Joan Rebull AF Escola Joan Rebull
11:00
(39) 11e-12e PMM-Exterior1 Salle
C.N.REUS PLOMS Benjamí
Sant Josep Premini Ampa Sant Josep
(40) 9e-10e PMM-Exterior2 Salle
Aranguren Mutilbasket
Puigcerver-Benjamí Escola Puigcerver
(122) 11e-12e MMB-Pavelló1 POM
Joan Rebull AM Escola Joan Rebull
Alevi M. Salle Ploms 5 Salle Reus
(123) 9e-10e MMB-Pavelló2 POM
ALEVIN C MASC STADIUM CASABLANCA
ALEVIN B MASC STADIUM CASABLANCA
(124) 7e-8e MMB-Pavelló3 POM
paidos-asfe B
Mini 'B' JAC Club Sants
(125) 5e-6e MMB-Pavelló4 POM
ceb girona blanc club escola de basquet girona
SALLE PLOMS REUS de 6e C.N.REUS PLOMS
(127) Final MMB-Pavelló1 Salle
U.E.Gaudi
Club Delfos EBCB Cornellà B
(150) 11e-12e MFB-Pavelló2 Ploms
Alevi F. Salle Reus
CEIP Alberich i Cases MF
(151) 9e-10e MFB-Pavelló3 Ploms
CB Torrefarrera CLub Bàsquet Torrefarrera
Puigcerver-Aleví Femení Escola Puigcerver
(97) 5e-6e MMA-Pavelló1 Ploms
Maristes Ademar mini Club Maristes Ademar
paidos-asfe verd
12:00
(67) 11e-12e PMF-Exterior1 Salle
Joan Rebull benj Escola Joan Rebull
Crossfit EBCB Cornellà B
(68) 9e-10e PMF-Exterior2 Salle
Benjami fem. salle Reus Salle Reus
PRE-MINI BLANC CB LLEIDA
(152) 7e-8e MFB-Pavelló1 Ploms
N.B.F. Castelló Blanco NBF Castelló
EMB Godella MFB
(153) 5e-6e MFB-Pavelló2 Ploms
CB La Selva
N.B.F. Castelló Azul NBF Castelló
(183) Final MFA-Pavelló1 Salle
SAGRAT COR TGN 'A' TGN BASQUET
C.E.J. L'HOSPITALET A club esportiu joventut l'hospitalet
13:00
(99) Final MMA-Pavelló1 Salle
ALEVIN A MASC STADIUM CASABLANCA
Copiservi EBCB Cornellà A
 35 Partits
Documents:
Reglament Català
Oferta català
Reglamento Español
Oferta español
Distribució d'autobusos
Distribución de autobuses
Distribució Autobús
CB Salle Reus -